Лендінг - Landing Page

Односторінковий сайт, основне завдання якого продати товар або послугу

від 8499 грн.

Є питання? Зателефонуйте нам або запитайте!

+38 (067) 951-0756   Задати питання

У вартість замовлення входить:

Базис

  • Створення адаптивного дизайну сайту, верстка (базовий варіант)

Підключаємі модулі

  • Створення корпоративної пошти (за необхідності)

Додатковий сервіс

  • Розміщення на хостингу (вартість хостингу оплачується окремо)
  • Реєстрація доменного імені (вартість домену оплачується окремо)
  • Реєстрація сайту в пошукових системах: Google, Yandex
  • Розміщення на картах Яндекс, Gооgle, Visicom

Приклади

Створення Лендінга дозволить вам отримувати прибуток без зайвих витрат!

Забудьте про масштабні капіталовкладення!  Створення landing page дозволить вам отримувати прибуток від конкретних дій користувачів мережі.  Замовити Лендінг Пейдж - значить забезпечити себе стабільним надходженням коштів.

За рахунок роботи сторінок сайту в плані посадкового місця ( «landing page», як ще називають цей ресурс англійською мовою, що в перекладі й означає «сторінка приземлення») власник може не тільки отримувати прибуток, але і розвивати свій бізнес.

Створення Лендінг, в першу чергу, передбачає розробку таких функцій, як замовлення товару, дзвінок, заповнення анкети або певного роду форми і так далі.  Виконуючи конкретні дії, відвідувач тим самим буде приносити дохід власнику інтернет порталу.

Що під собою має на увазі створення Лендінг Пейдж.

Концепції сторінки Лендінг залежать від ряду факторів, які обов'язково необхідно врахувати, щоб домогтися максимальної ефективності в роботі порталу.  Виготовлення Лендінг Пейдж - досить копітка робота.

Перш ніж складати концепцію, потрібно зробити моніторинг ринку і виявити рівень попиту на товар або ж послугу, яка буде просуватися сайтом.  Дуже важливо на цьому етапі визначити цільову аудиторію, щоб не відкладати в довгий ящик отримання прибутку.  Створення Лендінг Пейдж має проходити чітко, за певними етапами.

Після осмислення того, чим можна зацікавити потенційного клієнта, створення Лендінг має на меті розробку окремих блоків, які будуть максимально функціональними.  Це можуть бути і елементи сторінок.  Так чи інакше, все, що буде, обов'язково має працювати, тобто приносити результат.

Що примітно, довжина Лендінг Пейдж під ключ створена спочатку може бути якою завгодно, на розсуд автора.  Для певного товару необхідно підбирати визначену версію.  І попит в основному залежить від того, наскільки спрацювалися дизайнер з копірайтером, які роблять сторінку гармонійною, цікавою і просто привабливою.

Чому Лендінг називають «сторінкою захоплення»?

Зіткнувшись із ситуацією, коли відвідувач порталу йде без здійснення замовлення до конкурента і купує товар або ж послугу у нього, далекоглядні бізнесмени звернули увагу на виготовлення Landing Page.  За допомогою такої сторінки у них з'явилася можливість утримати клієнта і отримати прибуток в кілька разів швидше.

Метою Лендінг є мотивація відвідувача на вчинення єдино правильної дії, такий носій інформації в Інтернеті і назвали «сторінкою захоплення».

Лендінг під ключ, ідеальний за своїми властивостями, вам можуть створити тільки професіонали.  Розробка Лендінг Пейдж вимагає до себе особливого підходу і повної віддачі.  Тому так важливо звернутися до перевіреної команди, яка зможе не тільки швидко провести виготовлення Landing Page, а й змусити його працювати.