Сайт-каталог

Сайт з необмеженою кількістю категорій і сторінок

від 17999 грн.

Є питання? Зателефонуйте нам або запитайте!

+38 (067) 951-0756   Задати питання

У вартість замовлення входить:

Базис

 • Створення адаптивного дизайну сайту (базовий варіант)
 • Створення базових, необхідних для роботи розділів (сторінок)
 • Наповнення розділів, категорій, сторінок (базове наповнення до 15-20 сторінок)
 • Навчання самостійного управління, адміністрування

Підключаємі модулі

 • Система управління сайтом
 • Блок новин
 • Ротатор слайдів
 • Фотогалереї
 • Прайс-листи
 • Кнопки «Поділитися в соц. мережі»
 • Форма зворотного зв'язку
 • Карта проїзду
 • Попередній запис (за вимогою)
 • Форма замовлення товару або послуги
 • Створення корпоративної пошти (на вимогу)

Додатковий сервіс

Розміщення на хостингу (вартість хостингу оплачується окремо)

Реєстрація доменного імені (вартість домену оплачується окремо)

Реєстрація сайту в пошукових системах: Google, Yandex

Розміщення на картах Яндекс, Gооgle, Visicom

Приклади

Розширити швидко клієнтську базу вам допоможе сайт-каталог!

Будь-який підприємець мріє швидко і вигідно продати свій товар або послугу.  Здійснити цю мрію сьогодні береться Інтернет.  Тільки створення сайту-каталогу здатне в лічені дні збільшити вашу клієнтську базу, проінформувати швидко потенційного покупця про вигідну ціну на той чи інший товар, в залежності від того, яке призначення у носія.  У будь-якому випадку такий сайт здатний поповнити ваш бюджет.

Сайт, в якому можна відшукати перелік товарів з їх текстовим описом, а також зображенням, називається сайтом-каталогом.  У ньому можуть бути присутніми і відомості про класифікацію товару, інформація про ціну і навіть значення характеристик, але не може бути кошиків, що є невід'ємною частиною Інтернет-магазину.

За допомогою такого Інтернет ресурсу можна запросто розширити опис послуг або ж товарів, що призведе до збільшення запитів;  можна просто проінформувати потенційного клієнта про цінову політику вашої компанії, але оплатити послугу або ж товар відразу не можна, як і купити його відразу за допомогою такого Інтернет ресурсу неможливо.

У чому зручність використання сайту-каталогу? Які переваги надає такий сайт? 

Перш за все в ньому ви можете показати і розповісти своєму клієнтові все, що стосується реалізованої вами продукції або ж пропонованої вами послуги.  Весь перелік товарів може бути вміщено в сайт-каталог разом з детальним описом, що дуже зручно для сучасного клієнта, який не хоче довго блукати в Інтернеті в пошуках потрібної інформації, а вважає за краще все відшукати в одному місці.

Створення сайту-каталогу під ключ допоможе власнику компанії  суттєво заощаджувати, оскільки такий Інтернет ресурс може бути повноцінною рекламою і містити необхідні клієнту контакти і місце розташування офісу з історією виникнення компанії.  Крім того, дорогоцінний час, який витрачається менеджерами на розмову з клієнтами, так само може бути зведений до мінімуму за рахунок того, що сайт-каталог несе в собі вичерпну інформацію про товар і навіть про його вартість.

Які переваги відкриваються перед власником сайту-каталогу?

Перш за все, створення сайту-каталогу товарів передбачає розробку певної структури.  Це означає, що власник такого Інтернет ресурсу матиме можливість донести до покупця максимум інформації про товар, який відшукати можна буде запросто по групі, типу або ж його виду.  З цього випливає висновок - привернути увагу більшої кількості людей буде легше.

Якщо бути точним, то в такому ресурсі обов'язково повинні бути дані про компанію, інформація про рід її діяльності, безпосередній каталог запропонованих клієнту послуг або товарів і, звичайно ж, вичерпні контактні дані.  Це ще одна перевага, яка відкривається власнику такого роду сайту, адже його потенційний клієнт зможе в кілька разів швидше відшукати необхідну йому адресу і прийняти правильне рішення.

Сайт-каталог товарів відрізняється своєю місткістю, тобто кількість сторінок може варіюватися від десятка до тисячі, за бажанням власника,  і перевагою такого ресурсу, звичайно ж, буде обсяг інформації, яка допоможе покупцеві відшукати для себе все найнеобхідніше і зачепитися за цей  сайт, як за рятувальне коло.

Великою перевагою володіння сайтом-каталогом є те, що створення каталогу товарів сьогодні передбачає проведення в подальшому роботи з розширення його функціональних можливостей.  Тобто, будь-який власник сайту-каталогу може через якийсь час замовити до свого Інтернет ресурсу розробку додаткових функцій, за типом пошуку, статті, бронювання або ж замовлення товарів, новини і так далі.  Таким чином, клієнт буде отримувати більше інформації, а значить у власника сайту буде більше можливостей продати товар або ж послугу.

Щоб випередити свого конкурента сьогодні, не обов'язково проводити дорогу рекламну компанію.  Можна просто замовити створення сайту-каталогу і розмістити в Інтернеті весь перелік своїх послуг і товарів. Це неодмінно позитивно позначиться на вашому бізнесі.